Způsob rezervace + ubytování

...já - Jozef - bydlím v domě sám. Pokud si hosté rezervují přední část, tak se přesouvám do zadní části domu. Když jsou hosté ubytování v zadní části, tak já bydlím v přední.

To znamená, že jste zde ubytováni... kromě mě (1 osoby)... jen vy sami. Obě části jsou samostastatne uzamykatelné. Žádné společné prostory.

Obývací část + Kuchyň 1/2 lůžka

Ložnice - 2 lůžka

Samostatní Izba - 3 lůžka

Samostatní izba - 1 lůžko

Chodba - možnost přistýlky - 2 lůžka

Koupelna

2x spíž - sklad

Zařízení a Výbava

Při zadní menší části domu pro 1-4 / 5 osob jsem rozepsal i zařízení, které se v ubytováni nachází. V případě přední, větší části si myslím nemá smysl sem vkládat množství textu. Neboť tato web stránka je tak či tak už dost roztahaná a natřískaná asi i zbytečným obsahem.

Ke zařízení tedy zjednodušeně takto:

Velkou část z něj vidíte na fotkách. Jinak je zde vše základní ... od myčky nádobí, přes odšťavňovač, konvice na kávu, mlýnky na zrno, toustovač, topinkovač, domácí roboty, mixéry, mikrovlnka, obrovský mrazák, obrovská lednička, a ... Televizor i s napojením na wifi - tedy You tube, 2 rádia na USB klíče a s funkcí bluetooth,  kuchyň s velkou pracovní plochou - komplet vybavená pro mnoho lidí.

Pokud byste tu chtěli jít a potřebovali něco specifické, tak mi jestli chcete prosím napište. A buď to tady už mám, nebo když ne, tak to seženu, abyste to tu během ubytování měli. Děkuji

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu

Udělám Vám individuální cenovou nabídku

Ceny na tomto webu jsou orientační. Abyste zjistili, zda je pro vás ubytování i cenově přijatelné. Jestli chcete, tak prosím vyplňte... nezávazně základní údaje, které jsou ve formuláři na stránce KONTAKT.  Ozvem sa tak rýchlo, ako to pôjde