Zákaz kouření a používání ohně v domě

Dům je komplet ze dřeva. Kromě kanadské pece v přední části domu a topeniště na opékání venku na louce, nepoužívejte prosím nikde - nikdy otevřený oheň.

Kvůli riziku požáru ale také proto, aby nedocházelo k zakouření vnitřních částí domu. Pro kuřáky je na každé terase, u každého východu z domu a u každého sezení na pozemku připravena plechová nádobka, do které je možné bezpečně vkládat zbytky cigaret. Pokud by pršelo, foukal vítr, nebo padal sníh, tak je možné kouřit v přední i zadní části přímo u vchodu pod přístřeškem. Tam je připravené i sezení.


Příjezd - odjezd

Dohodou jak vám to bude pasovat. Při týdenních pobytech v letní hlavní sezóně orientačně: v sobotu od 16.00 hod. Uvolnění prostoru v následující sobotu do 10.00 hod. To je ale jen jeden z návrhů z mé strany, není to závazné.

Parkování

V uzavřeném areálu na louce. Pokud chcete parkovat autem uvnitř domu, kde je v uzamčeném prostoru a chráněné před sluncem, sněhem, deštěm, anebo potřebujete auto schovat, abyste tu byli komplet inkognito... tak je toto možné za příplatek.

Navíc je tu průmyslová plachta, která chrání auto i v případě když jsou dveře do dřevěnice otevřené. Auto takto není nijak z venku viditelné. Info na stránce CENY / SLUŽBY

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu