Způsob rezervace + ubytování

...ja - Jozef - bydlím v domě sám. Pokud si hosté rezervují přední část, tak se přesouvám do zadní části domu. Když jsou hosté ubytování v zadní části, tak já bydlím v přední.

To znamená, že jste zde ubytováni... kromě mě (1 osoby)... jen vy sami.  Obě části jsou samostatne uzamykatelné.  Žádné společné prostory.

Obývací část

Obývací část - verze spojené postele

Koupelna

Vchod + Chodba

Zvětšení prostoru - zadní část z 1-4 na 7 osob - využitím přední izby

Ak chcete môžete si objednať ku zadnej časti aj izbu, ktorá sa nachádza v prednej časti domu. Je samostatne uzatvárateľná, vykurovaná radiátorom, vhodná pre 3 osoby. Vchádza sa do nej cez prednú terasu. S prednou časťou domu nebude mať nijaké spoločné priestory... lebo sa od nej oddelí - uzatvorí vnútornými drevenými dverami.

Výhodou tejto verzie je nižšia cena pre viac osôb, oproti celej prednej/väčšej časti domu. Ďalšia výhoda je tá, že napr. rodina s deťmi môže umiestniť deti do tejto prednej izby a rodičia môžu ostať v zadnej časti domu. Takto nie sú všetci ľudia v jednej menšej miestnosti, ale má každá partia svoj vlastný - síce malý, ale samostatný priestor.

Nevýhoda je tá, že v prípade potreby WC, sprcha a pod ... je potrebné vyjsť z domu von a prejsť do zadnej časti kde je kúpelka.

Zvětšení prostoru - zadní část z 1-4 na 5 osob využitím chodby

Do zadní části - do chodby se dá vložit 1 přistýlka pro dospělou osobu - rozměr 100x200 cm. Nebo dětská postýlka. Nebo ji jednoduše využít pro sebe jako dodatečný prostor. Je v ní umístěno umyvadlo a pračka.

Chodbu je možné za příplatek uzavřít, čímž se pro Vás zvětší ubytovací prostor. Toto může být vhodná verze hlavně pro rodinu s více dětmi.  Bylo by to sice trochu těsnější, ale cenově výhodnější. Chodba má samostatný vchod a další dva jiné vchody. Má vlastní okno i radiátor na vytápění.

Je možné ji komplet uzavřít jako samostatný prostor. Dá se závěsy i během dne do velké míry zatemnit. Co by mohlo být výhodné pro spánek malých dětí nebo i dospělých.

Pokud znáte mini nebo tiny house - systémy bydlení ... vše radikálně zjednodušené, nekomplikované a rychle dostupné ... ale na malé ploše ... nebo takový systém dokonce máte rádi, tak zde by se jednalo o něco obdobného.

Kromě toho jsou v zadní části domu 2 nadrozměrné postele velikosti 110x200cm. Na každé z nich se dokáží vyspat pohodlně 2 menší děti.

Zařízení + výbava 

 • Přístup na pozemek  je přes uzamčenou bránu. Do zadní - menší části je možné vjíždět přes 2 samostatné a 1 společný vchod.
 • Bez ohledu na to, zda si objednáte přední, nebo zadní část domu - máte neomezeně k dispozici celou terasu, molo, člun, ohniště, komplet celý pozemek. V případě, že budete ubytováni v zadní - menší části domu, můžete používat hlavně v létě v horku, nebo při koupání v rybníku, či opalování na molu i překryté sezení na terase v přední části domu.
 • Chcete-li je možné za příplatek uzavřít i 3. vchod. Takhle máte k dispozici vstupní chodbu jen pro sebe. Toto se může velmi dobře hodit s pobytem 5 osob, anebo pokud byste chtěli umístit postýlku s dítětem do samostatné nerušené místnosti. Je čistá, uzavíratelná jako samostatný mini-pokoj. Vyhřívaná  a je tu možnost přístupu přes dvoje dveře. Tedy vaše malé dítě může nerušeně spát během dne, aniž by vás to nějak omezovalo.
 • Malý kuchyňský kout. Indukční 2-plotýnka na vaření,  vařič na kávu, mikrovlnka, topinkovač, toustovač, rýžovar, lednice s mrazákem. Pokud potřebujete mixér, odšťavovač, mlýnek můžu vám ho zdarma zapůjčit. Kompletní vybavení kuchyně. Kdybyste potřebovali něco navíc, nebo speciálnějšího - mohu zdarma půjčit.
 • Pokud byste potřebovali uschovat větší množství potravin je možné zdarma využít i lednici a mrazák v přední části domu.
 • V případě potřeby vaření nebo pečení pro více lidí - možnost zapůjčit velkou kuchyň v přední části domu - dohodou za poplatek.
 • Všechny základní čistící prostředky pro kuchyň, koupelnu a ostatní. Vysavač, pračka se sušičkou. Množství prostoru na sušení mokrých oděvů venku i uvnitř.
 • Televize (cca 25 programů) s napojením na USB disk - vhodné pro děti... můžete jim pustit film, pohádku, výuku ze školy, kterou si donesete na vlastním USB disku,  rádio s bluetooth a taky na vlastní USB disk, wifi. 
 • Kromě hlavního osvětlení máte dalších 5 malých samostatných lampiček. Plus samostatné osvětlení lavice a sezení venku na trávě. Výhodné pro vytvoření útulné atmosféry, podle momentální nálady, nebo vašich potřeb. Nebo na čtení a práci na notebooku.
 • Odkládací prostory i pro větší množství zavazadel. Kola je možné odložit uvnitř uzamykatelné části domu.
 • Povlečení a komplet vše na spaní. Dodatečné deky na vnitřní použítí.  Deky a různé podsedáky na sezení venku na terase, lavicích, člunu, mole, k ohništi, do trávy a pod.
 • Ručníky, utěrky, mýdlo. Lékárnička se základními prostředky 1. pomoci. Fén na vlasy.
 • Sůl, pepř, cukr, sypaná káva je k dispozici, pro případ, že zapomenete přinést s sebou
 • Umyvadlo, sprchový box, WC s bidetovou sprchou, dětský nočník, dětský sedák na WC,  dětská vanička na koupání.
 • Topení - elektrické radiátory pro každou místnost - termostatem samostatně regulovatelné
 • Několik dalších věcí - najdete je na stránce  CENY SLUŽBY
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu

Udělám vám individuální cenovou nabídku

Ceny na tomto webu jsou orientační. Abyste zjistili, zda je pro vás ubytování i cenově přijatelné. Jestli chcete, tak prosím vyplňte... nezávazně základní údaje, které jsou ve formuláři na stránce KONTAKT. Ozvem sa tak rýchlo, ako to pôjde