.

Ceny jsou orientační Jde o to, abyste rychle rozpoznali, zda je ubytování  pro vás cenově OK. Je rozdíl pro mě i pro vás ... přijít sem na 1-2 dny v počtu 1 nebo 2 osoby. Nebo na více dní více lidí. A také je rozdíl přijít v sezóně a mimo ni, resp. jsou zde i jiné okolnosti. Proto vám pokuď to chcete,  udělám Vám individuální nabídku.

Venkovní vana po celý rok 

Venkovní vana 1000 l s horkou lázní - 1 den

Do vany se vejdou pohodlně 2 velké dospělé osoby. A běžně jsou tam i 3 dospělí, nebo 4-5 malých dětí. Při občasném přikládání do pece je vyhřátá vana k dispozici na celý den.

U vany jsou 2 dřevěné špalky sloužící jako jídelní stůl. Pivo, víno, čaj, kávu, čokoládu, či klobásu si užíváte tak, jak si to nemohl dovolit ani král. PLUS orly, ryby a zbývající cirkus kolem.

Vodu lze při rozumném používání udržet čistou i 2-3 dny...  Pokud by se voda nemusela měnit každý jeden den, tak je na opakované použití možná sleva

600 Kč

Venkovní finská sauna 

Sauna je s pecou na pevné palivo. Možnosť zalievať lávové kamene vodou.  Presklená s americkým výhľadom na moře. Je blízko vonkajšej vane, hneď na brehu. Ideálne pre schladenie sa v rybníku. V noci romanticky osvetlená.  Okolo sauny možnosť si sadnúť a oddychovať. 

Venkovní finská sauna 

Dohodou v závislosti na počte ľudí a častosti použitia. Orientačne 150 - 200.- Kč na 1 použitie 

200 Kč

Parní sauna + vnitřní vana s horkou lázní a solí

Parní sauna + vnitřní vana s horkou lázní s mořskou solí 3-4 hod od

Dohodou v závislosti na počtu lidí a délce použití. U parní sauny máte k dispozici kompletní koupelnu z přední větší části domu. Můžete použít i vnitřní vanu. K tomu zdarma mořská sůl.

Chcete-li použít saunu častěji ... více dní - udělám Vám lepší cenu

600 Kč

Vnitřní vana s horkou lázní s cca 2-3 kg mořské soli 1-3 hod

V případě častějšího použití dohodou. U této služby je k dispozici celá velká koupelna včetně sprchy, WC, umyvadla, rádia a jiné. Koupelnu si zevnitř uzamknete. Přístup máte buď z terasy nebo pokud chcete tak zevnitř přes dům.

350 Kč

Solárium

Solárium ... (Mexiko v České Kanadě) cena za 1 minutu

Při třech vstupech do solária po cca 10 - 15 minutách budete garantovaně opálení. Vrátíte se domů jako ze sluneční pláže z Mexika. Vašim sousedům jak říkáme na Slovensku: "spadnou sáňky na podlahu." (O co nám zde logicky nejde!)

17 Kč

Zvětšení prostoru - zadní část z 1-4 na 5 osob

Uzavřená zadní chodba + zvětšení prostoru zadní části + 3-tí samostatný vchod / 1 den

 • Platí pouze při pronájmu zadní části. Do zadní části je možné vejít přes 3 vchody. 2 samostatné (1 od rybníka a 1 zezadu domu) a 1 společný. Pokud máte zájem, tak je možné i třetí společný vchod použít jako samostatný. Měli by ste k dispozici jen pro sebe i celý zadní vchod, chodbičku, odkládací prostory, dodatečné umyvadlo a pod. Tedy celá zadní část domu by byla uzavřena a neprůchodná.
 • Tato verze je vhodná pro vložení přistýlky nebo jen na zvětšení obytného prostoru. Taky se hodí i na umístění postýlky s malým dítětem. Neboť takto může vaše dítě spát během celého dne zcela nerušeně. Postýlka pak nemusí zabírat místo v hlavní místnosti.
 • Chodba má vlastní okno i radiátor na vytápění. Je možné ji komplet uzavřít jako samostatný prostor. Dá se závěsy i během dne do velké míry zatemnit. Co by mohlo být výhodné pro spánek malých dětí nebo i dospělých.
 • Pokud nepotřebujete mít jen sami pro sebe tuto zadní chodbu, tak bude používána příležitostně jako průchod přes dům, resp. odkládání věcí, praní apod. i mnou. Vám ale zůstává stále 1 samostatný hlavní vchod a 1 od rybníka
 • 150 Kč/den

  Přistýlka za 1 osobu / 1 den

  V závislosti na ostatních okolnostech. Přistýlku lze umístit v zadní části domu pro 1-4 osob do chodby, která by se uzavřela. Má velikost běžné postele: 200x90cm.  V přední části domu pro 1-8 osob je možné přistýlku umístit na několik míst ...obývák, pokoj, chodba.

  Dohodou od

  100-200 Kč/den

  Zvětšení prostoru - zadní části z 1-4 na 7 osob - využitím přední izby

  Ak chcete môžete si objednať ku zadnej časti aj izbu, ktorá sa nachádza v prednej časti domu. Je samostatne uzatvárateľná, vykurovaná radiátorom, vhodná pre 3 osoby. Vchádza sa do nej cez prednú terasu. S prednou časťou domu nebude mať nijaké spoločné priestory... lebo sa od nej oddelí - uzatvorí vnútornými drevenými dverami.

  Výhodou tejto verzie je nižšia cena pre viac osôb, oproti prednej časti domu. Nevýhoda je tá, že v prípade potreby WC, sprcha a pod ... je potrebné vyjsť z domu von a prejsť do zadnej časti kde je kúpelka.


  CENA: Zvětšení prostoru - zadní časti domu z 1-4 na 7 osob - využitím přední izby

  Dohodou, podľa okolností, počtu ľudí a ...

  Dohodou


  Parkování - sítě nad postel...

  Parkování uvnitř domu v uzamčeném prostoru - cena za 1 den

  Hned u dveří v zadní části, kterými vstupujete do dřevěnice. Dodatečně oddělené průmyslovým závěsem. Takže ani při otevřených dveřích není možné auto ani osoby vidět. Může být výhodné pokud potřebujete chránit auto před sluncem, sněhem, deštěm. Nebo chcete chránit sebe... jestli máte nějaký důvod tu být totálně inkognito

  150 Kč/1den

  Častější výměna ložního prádla cena za 1 výměnu / 1 prádlo

  Povlečení je vyměňované 1x za 7 dní a je v ceně pobytu. Chcete-li vyměňovat prádlo častěji třeba i každý jeden den, tak je to možné za příplatek

  70 Kč

  Dovoz a odvoz z nástupiště, nákupy a obdobná asistence

  Pokud chcete přijet bez auta vlakem nebo autobusem, tak Vás rád dovezu z nástupiště na ubytování a následně i zavezu zpět. Kromě toho mohu za vás udělat nákupy potravin ve městě a jiné obdobné služby, ke kterým je potřeba auto

  Dohodou

  Úklid během pobytu

  Čistotu prostor během pobytu si hosté udržují sami. K dispozici je vysavač a komplet všechny čisticí prostředky a pomůcky. Jestli chcete úklid přenechat na mně, nebo na jinou osobu, tak mohu zorganizovat někoho z vesnice

  Dohodou

  Němčina - doučování, procvičování dětí i dospělých. Cena za 1 hod

  Anebo výměnou za práce na pozemku, či v domě. Teda 1 hod Vaší práce za 1 hod kurzu němčiny

  Děti i dospělí. Pokud si chcete oživit němčinu nebo se v ní procvičit, tak můžeme při našich příležitostných setkáních mluvit jen německy. Za to logicky nic neplatíte. Jestli máte zájem o intenzivnější cvičení, tak můžeme dohodnout lekce

  150 Kč

  dohodou

  Služby zdarma

  Labutí tanec

  ...samec... pan Labuťák ...přijde ráno k vašemu oknu a začne tančit a točit se před vámi, jako v baru u tyče. Pak bude ťukat zobákem do skla, dokud mu nedáte chleba. Spadnete na prdel! Vaše děti se z toho zblázní štěstím! A vy možná taky?... a platíte jenom za chleba. Taneční show a to zešílení je v ceně pobytu!

  Orli, kachny, volavky, kormoráni, divoké husy a zbytek cirkusu jako na dlani a to doslova a do písmene z postele, nebo od kávy u stolu.

  Po lidech ani smradu (kromě mě, já se schovám, někde zalezu)!  A takto bych mohl pokračovat. Ale nejdu vás zdržovat... tato web stránka je již tak či tak přehnaně obsahová. Chtěl jsem připomenout jen toto:

  ...tu se nenabízí jenom postel a kastrol s rendlíkem na uvaření párků a usmažení vajec... ale především

  Amerika v České Kanadě

   Zbytek standartního programu v ceně ubytování, resp. zdarma

  • Oplocený kamerami hlídaný pozemek - parkování na pozemku, nebo za příplatek v uzamčené, chráněné části domu - bicykly uschovány přímo v domě - velká oplocená louka s možností relaxu
  • Bez ohledu na to, zda si objednáte přední, nebo zadní část domu - máte k dispozici celou dřevěnou terasu, molo, člun, ohniště + komplet celý pozemek. V případě, že budete ubytováni v zadní - menší části domu, můžete používat hlavně v létě v horku, nebo při koupání v rybníku, či opalování na molu i překryté sezení na terase v přední části domu.
  • Sítě nad postel proti hmyzu. Okna jsou 8-15 m od jednoho z největších rybníků v okolí. Paradoxně je zde nižší výskyt komárů, než kdekoli jinde u vody. Méně než v obci. Díky blízkosti vody a také lesů a luk je zde celoročně příjemný vlhký vzduch. Ideální místo pro spánek při otevřených oknech. Sítě proti komárům zpříjemní noc. 
  • Pračka - velké sušáky prádla venku i vevnitř - velké úschovné prostory pro větší zavazadla, kočárek a jiné
  • Všechny základní čistící prostředky pro kuchyň, koupelnu a ostatní. Vysavač
  • Použití dodatečného mrazáku nebo ledničky + použití velké pece pokud byste chtěli něco péct, využití velké kuchyně v přední části domu - týká se pronájmu zadní menší části
  • Ručníky, utěrky, mýdlo, šampon, fén na vlasy
  • Povlečení a komplet vše na spaní.  Dodatečné deky na vnitřní použítí. Deky na sezení venku na terase, lavicích, mole a i k ohništi
  • Ohniště - opékání - sezení na více místech pozemku -  terasa -  houpačka
  • Molo - koupání - člunkování a zapůjčení záchranných vest
  • Bruslení
  • Venkovní sprcha s horkou vodou (jen v období mimo mrazů )
  • Kolečkové brusle 100m od domu je asfaltová cesta s velice dobrým hladkým povrchem. Nízký sklon a dobrá viditelnost do dálky na příchozí auta - na obě strany. Cesta je jen vedlejší a je na ní minimální provoz aut. Dobrá na brusle na kolečkách
  • Cyklistická trať 100m od domu, další dvě hned v obci 1 km. Vzdálenost Kunžak - Strmilov ... cyklistické centrum jen 4-5 km
  • Opalování na slunci. Jižní strana, klid a soukromí. Slunce je tu od rána do večera.
  • Plechová vana pro děti na horkou vodu na terase - dětské hračky - venkovní činky na cvičení
  • Dětská vanička na koupání
  • Nočník a sedátko na WC mísu pro děti
  • Možnost objednat jídlo z hotelu ze Strmilova s dovozem zdarma. Velký výběr jídel za lidové ceny
  • WiFi, TV, rádio s bluetooth a na USB
  • Možnost nechat si dovést jídlo s donáškou zdarma přímo do domu. Z hotelu Komorník v Strmilove. 5x týdně rozvoz. Množství jídel na výběr, za lidové ceny.
  • Potraviny: Vietnamci otevřeno 7 dní v týdnu do 20.00 hod i přes některé svátky. Základní věci - velmi dobře zásobeno. Strmilov 5km, Studená 5km, Kunžak 4km. Další potraviny 7x v týdnu: Coop, Flop, Studená, Strmilov, Kunžak. Benzinka, obchody, ostatní potraviny: Více info
  • Mnoho dalších...
  jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu

  Pošlu Vám individuální cenovou nabídku

  Ceny jsou orientační Jde o to, abyste rychle rozpoznali, zda je ubytování pro vás cenově OK. Je rozdíl pro mě i pro vás ... přijít sem na 1-2 dny v počtu 1 nebo 2 osoby. Nebo na více dní více lidí. A také je rozdíl přijít v sezóně a mimo ni. A jsou zde i jiné okolnosti.

  Proto, jestli chcete, tak prosím vyplňte... nezávazně  údaje, které jsou ve formuláři na stránce KONTAKT.  Pošlu vám tak rychle, jak to půjde cenovou nabídku.